wtorek, 2 kwietnia 2013

Kawalerka 45

Kawalerka 31,5 
Wyszperana na stronie: www.liveinternet.ru
5 komentarzy:

 1. Uśmiechnęłam się jak doszłam do połowy zdjęć i dalej się uśmiecham, jak słodko, miło i przyjemnie:D kolor łazienko-kuchni to kolor mojego przedpokoju;) podłoga w toalecie fantastyczna! Co prawda śpiąc pod taką ilością szafek bałabym się, że rano mogłabym się nie obudzić bo jakiś wkręt mógłby się obluzować, ale to moje małe obawy;p

  OdpowiedzUsuń
 2. Przytulnie, ale... nie moje kolory, nie mój styl. Mało funkcjonalne - współczuję temu, kto ścieli to łóżko, mnie na samą myśl bolą plecy ;) A wanna w łazience? Można by ją przecież zamienić miejscami z umywalką i wydzielić ścianką działową mini-łazienkę i mini-kuchnię, zawsze to i intymniej, i higieniczniej :) Przy braku jakiegokolwiek blatu roboczego zrezygnowałabym też ze stolika i krzeseł w kuchni, i jadłabym w salonie (przetestowałam na 27 metrach ;)).

  OdpowiedzUsuń
 3. Łazienko-kuchnia, zdecydowanie nie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Mieszkanko super, ale nie zdecydowałabym się na kuchnię połączoną z łazienką. Zapraszam do mnie na www.zyciewsukience.pl Jest to strona dla kobiet, a w niej nowinki ze świata mody, porady kosmetyczne, przepisy kulinarne, kącik dla mam, informacje o promocjach, fajne konkursy z nagrodami i wiele innych nowinek ze świata kobiety. Można polubić nas na fb- klikając w link, który jest w kontaktach na stronie. Codziennie nowe wpisy!

  OdpowiedzUsuń
 5. Mieszkanie przypomina mi czasy studiów:-)a więc kojarzy mi się z wszystkim co dobre.
  Drewniane drzwi, okna, fytryny to dla mnie coć pięknego.
  Łóżko na podeście, juz widzę ile tam rzeczy można upchnąć.[katya - mam te same lęki co ty, bałabym się spać od ściany].
  Wanna, no cóż nie jest w najlepszym miejscu ale WC jest bajeczne;-)

  OdpowiedzUsuń