środa, 27 września 2017

Kawalerka Nr 536

Kawalerka 30 m²


4 komentarze:

 1. Bardzo ciekawy projekt pod względem doboru kolorystyki i stylu. Dominacja bieli mimo pojawiających się na początku obaw nie jest przytłaczająca i bardzo łatwo ją przełamać innymi elementami. Widać chęć zagospodarowania każdej wolnej przestrzeni, co niestety odrobinę odbija się na spasowaniu elementów. Precyzując chodzi o lodówkę, która to "wyjeżdża" z przestrzeni kuchennej zaburzając ogólny ład i rozlokowanie przestrzeni. Wiadomo - kawalerka, nie zawsze (a w zasadzie prawie nigdy) możemy sobie pozwolić na widoczne oznaczenia stref, które to zlewają się w jedną całość. Czasami trzeba iść na kompromis. Kwestią bardzo zastanawiającą jest bezpośrednie przejście z aneksu kuchennego do toalety. Tanie rozwiązanie może dla wielu całkowicie dyskredytować takie wnętrze jako komfortowe do użytkowania. Każdorazowo wszelkimi środkami warto walczyć o umiejscowienie toalety w ustronnym miesjcu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Piękny, profesjonalny i merytoryczny komentarz. Dziękuję za odwiedziny :-)
   Blog powstał jaka odpowiedź na to, że szukałam inspiracji dla swoich 32 mkw. Z wykształcenia i wykonywanego zawodu nic nie łączy mnie z architekturą wnętrz i tym bardziej cieszą mnie odwiedziny Profesjonalistów:-)

   Usuń
 2. Bardzo fajny projekt. Podoba mi się. Pomysłowo wykończone wnętrze. Można zaczerpnąć tu sporo inspiracji.

  OdpowiedzUsuń
 3. Pierwsze na co zwróciłem uwagę to przepiękna podłoga i ta szpara między deskami - wygląda to naprawdę bardzo dobrze - wszystko się pięknie komponuje a różowa lodówka ze smaga oraz piekarnik retro są obłędne :)

  OdpowiedzUsuń