sobota, 13 stycznia 2018

Mały dom Nr 88

Dom 53 m2

 

6 komentarzy:

 1. Nie wiem, czy to te zdjęcia, czy wnętrza, ale pomieszczenia wyglądają na niezwykle dobrze oświetlone/słoneczne. Wiadomo, jest dużo okien, również na skosach dachu, stąd pewnie duża część światła wpada. Ale nawet łazienka z małym lufcikiem wygląda bardzo jasno!
  A co do samych wnętrz, bardzo ciekawe połączenia barw, natomiast rośliny grają tu kluczową rolę, wyglądają obłędnie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Przyjemne wnętrza. Zaskoczyła mnie ta lampa i ryba na ścianie. Świetne połączenie kolorów w kuchni: biel, czerń i pomarańcz.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wnętrza, choć urządzone w duchu skandynawskim, to nie można im odmówić przytulności! Prezentują się świetnie! Najbardziej przekonuje mnie przestrzeń na piętrze - salon i jadalnia są urządzone ze smakiem. Nie wszystkie jednak rozwiązania mi pasują - np. ta drewniana wnęka w sypialni kojarzy mi się z dawnymi łóżkami "wyciąganymi" z szafy. Ale ogólnie aranżacja warta uwagi!
  I na koniec taka refleksja: aż dziw bierze na myśl, że tak niepozorny z zewnątrz domek kryje tak interesujące wnętrze :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ciekawie to wygląda. Muszę przyznać, ze takie wnętrze mógłbym mieć u siebie w domu.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawa sprawa. Na mnie takie aranżacje robią ogromne wrażenie. Niestety dzisiaj nie wszyscy mają świadomość tego, że takie detale jak chociażby odpowiednio dobrane włączniki mają wpływ na komfort przebywania w danym miejscu. Warto zwracać na to uwagę.

  OdpowiedzUsuń